Секс щурів та життя із козлами. У США вручили премію за найбезглуздіші дослідження

Горе-вчені цікавилися сексуальним життям гризунів. 

В американському Гарварді вручили 26-ту Шнобелівську премію за найбезглуздіші наукові дослідження.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, премію отримав німецький авто концерн Volkswagen за хитрий спосіб обманювати тести викидних газів, який став причиною гучного скандалу.

Приз в області біології отримав британець, який три дні жив в Альпах у ролі козла. Чоловік навіть одягав спеціальні протези, аби ходити як тварина, встиг завести рогатого друга і мало не побився з самцями стада за козу.

Приз в області репродукції здобув єгиптянин Ахмед Шафік за вивчення впливу носіння синтетичних, бабовняних чи вовняних трусів на сексуальне життя щурів. Учений з'ясував, що у щурів, які носили синтетичну білизну, зменшується сексуальна активність. Продовжити дослідження єгиптянин вирішив на людях.

Літературного Шнобеля дали за трьохтомне видання про задоволення від колекціонування мух. Премію у сфері сприйняття отримали японські вчені за неймовірний висновок: якщо опустити голову між своїх ніг і розглядати предмети, ті здаються ближчими.

Людина-козел та щури у трусах - у США вручили "Шнобелівську премію"

Її дають за найбезглуздіші наукові дослідження. Приз в області біології отримав британець, який три дні жив в Альпах у ролі козла. Чоловік навіть одягав спеціальні протези, аби ходити, як тварина. Нагороду у сфері розмноження отримав єгипетський уролог, який досліджував залежність сексуальної активності щурів від складу тканини їхньої білизни.

 

Нагадаємо, минулого року "Шнобеля" отримали дослідники сечовипускання та дресувальники курки динозавра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: