Секс-скандал у Нобелівському комітеті: винуватця засудили до ув’язнення за зґвалтування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через нього скасували цьогорічне вручення Нобелівської премії з літератури.

1 жовтня суд Швеції визнав винним у зґвалтуванні і засудив до двох років в'язниці відомого режисера та фотографа Жана-Клода Арно, навколо якого розгорівся скандал у Нобелівському комітеті.

Про це повідомляє Reuters.

Арно звинуватили у зґвалтуванні за двома епізодами. Сам він провини не визнав. Суд зняв з нього обвинувачення лише за одним із пунктів.

Зазначається, що це наймасштабніший скандал навколо премії від моменту її заснування. Через нього було скасоване цьогорічне вручення Нобелівської премії з літератури.

Нагадаємо, у квітні через скандал пішла у відставку голова Шведської академії Сара Даніус. Проти Жана-Клода Арно - чоловіка члена академії Катаріни Фростенсон - висунули звинувачення 18 жінок у рамках кампанії #MeToo. Також виявилося, що деякі з його проектів фінансувалися за рахунок академії.

Тим часом Нобелівський комітет вже оголосив цьогорічних лауреатів премії з медицини. Її отримали двоє вчених за дослідження боротьби з раком.

ВідеоІмена лауреатів Нобелівської премії стануть відомі уже цього тижня

Імена лауреатів Нобелівської премії стануть відомі уже цього тижня. Сьогодні оголосять першого науковця, який отримає престижну нагороду за досягнення у галузі медицини. Серед можливих лауреатів ЗМІ називають дослідників, що редагують гени. Далі - нагорода з фізики, хімії та премія миру. На цей раз "нобелівський тиждень" мине без літераторів. 

Імена лауреатів Нобелівської премії стануть відомі уже цього тижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції