Секс-скандал у США: студентам на лекції показали, як досягти оргазму за допомогою електропили

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Секс-скандал у США: студентам на лекції показали, як досягти оргазму за допомогою електропили

Фрагмент лекції / Фото: The Daily Mail

Професор запросив на лекцію пару ексгібіціоністів, які продемонстрували студентам, як можна займатися сексом за допомогою електропили.

Секс-скандал вибухнув в Північно-Західному університеті в американському Чикаго: там студентам на лекції продемонстрували статевий акт з використанням електричної пилки. Його глядачами стали близько 100 студентів курсу "Сексуальність людини", який читає професор психології Джон Майкл Бейлі.

Демонстрація проводилася після лекції, і явка не була обов'язковою: більше того, викладач кілька разів попередив студентів про те, що їм належить побачити вельми відверті сцени, виправдовується викладач.

Все почалося з того, що професор Бейлі запросив Кена Мелвойн-Берга, співвласника фірми Weird Chicago Tours, прочитати в університеті лекцію про садомазохізм, свінгерство та інші нетрадиційні різновиди сексуального життя. Гонорар Мелвойн-Берга склав 400 доларів.

У ході лекції Мелвойн-Берг продемонстрував відеозапис, де жінка досягала оргазму, але це видовище визнали непереконливим. Тоді виникла ідея показати студентам статевий акт наживо. Бейлі і Мелвойн-Берг запевняють: студенти, які не бажали спостерігати статевий акт, могли заздалегідь покинути аудиторію, що вони і зробили.

Жінка роздяглася, вийшла разом з партнером на сцену, і той довів її до оргазму, використовуючи електропилу. Замість леза електропила містила насадку у формі фалоса. За словами Мелвойн-Берга, пара виступила безкоштовно: обоє ексгібіціоністи і обожнюють займатися сексом на очах у людей.

Самі демонстратори - Джим Маркус і його наречена Фейт Кролл - кажуть, що не планували займатися сексом напоказ на лекції, але вважатимуть це за необхідне після того, як відеозапис розчарував аудиторію. Фейт Кролл заявила: "Я була більш ніж щаслива зробити це. Нам було весело. Я ексгібіціоністка, і мені подобається увага інших людей, мені приємно, коли вони мене бачать".

"Мені здається, лекції з сексуальності людини - найбільш доречне місце, щоб виправити деякі помилки, які ми побачили на відеозаписі. Ми влаштували демонстрацію для того, щоб просвітити людей, а зовсім не для того, щоб вони нервово хихотіли", - сказав Маркус.

Мелвойн-Берг повідомив, що акт тривав близько трьох хвилин і студенти, на його думку, були "неймовірно задоволені побаченим". "Те, що ми показали, повідало їм, що відбувається у великому житті, наскільки далеко люди заходять. Це розуміння знадобиться їм у подальшій професійній діяльності", - сказав він.

Професор Бейлі зауважив, що студенти вели себе як дорослі люди, які дивляться на життя неупереджено. За словами офіційного представника університету, ніяких скарг на демонстрацію акту не надійшло. Зі свого боку, президент університету Мортон Шапіро заявив, що професор вступив вкрай необдумано, і розпорядився розслідувати інцидент. Хоча представник університету Алан Каббейдж сказав, що формальних скарг ніхто не подавав, президент Шапіро все-таки проведе розгляд справи. Зокрема, він хоче знайти і зафіксувати визначення "доречних педагогічних методів", зізнавшись, що, як і багато колег, був стурбований тим, що трапилося.

21-річний студент Джастін Сміт сказав: "Напевно, я запам'ятаю це на все життя". Інший студент, Нік Вілсон, пояснив: "Кілька людей вийшли, але небагато. Ті ж, хто залишилися, були повністю захоплені тим, що відбувається і намагалися трохи краще розгледіти процес".

Читайте також:

Секс-скандал в Росії: політик влаштував оргію з 13-річною сиротою-незайманкою

Секс-скандал у Вірменії: відомого політика викрили у педофілії

Новий скандал з Берлусконі: він займався сексом одразу з трьома повіями

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація