Секс-скандал в Росії: політик влаштував оргію з 13-річною сиротою-незайманкою

Політик вирішив розважитися, попросивши свою знайому підшукати йому цнотливу дівчину для любовних утіх. Після статевого акту педофіл заплатив неповнолітній 7 тисяч рублів.

У Челябінській області політик-педофіл з партії "Справедлива Росія" і апарату постійного представника президента Росії позбувся членства в прокремлівській партії, а потім був засуджений до умовного терміну покарання. Політик влаштував сексуальну оргію з 13-річною дівчиною.

Кримінальна справа стосовно політика й бізнесмена з "Справедливої Росії" розглядалася в Саткинському міському суді ще восени 2010 року. При цьому ім'я впливового педофіла тримається в секреті.

Відповідно до проведеного розслідування, в травні 2009 року бізнесмен, що був кандидатом у депутати законодавчих зборів області (ЗЗО) від партії "Справедлива Росія", вирішив "розважитися оригінальним способом": він попросив свою 19-річну знайому з Бакала підшукати йому незайману для любовних утіх.

Тоді дівчина запропонувала 13-річній знайомій "підробити" таким чином, і та погодилася. У зазначений день політик приїхав до Бакал, де забрав дівчат і пішов із нею на квартиру до приятеля. В одній з кімнат він усамітнився з неповнолітньою. Після статевого акту педофіл заплатив дівчинці "за послуги" 7 тисяч рублів, передавши гроші через посередника.

Оргія політика-педофіла, який обіймав раніше посаду керівника громадської приймальні повноважного представника президента РФ в УрФО, так і залишилася б таємницею, якби згодом про все не дізналася старша сестра потерпілої. Вона була опікуном молодшої родички, оскільки мати дівчинки померла. Почувши про зґвалтування, старша сестра звернулася в міліцію.

13 жовтня 2010 політика було засуджено до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 2 роки. У тексті судового рішення йдеться, що злочин відноситься до категорії середньої тяжкості. А сама зґвалтована сирота претензій до кривдника не мала, заявивши слідчим: "Було неприємно, але терпимо".

Відразу після порушення кримінальної справи педофіл був виключений з лав партії "Справедлива Росія". Автоматично він втратив статус кандидата у депутати Законодавчих зборів.

Також відомо, що до того, як він став "есером", педофіла двічі виключали з партії "Єдина Росія".

Читайте також:

Секс-скандал у Вірменії: відомого політика викрили у педофілії

Британський міністр втратив роботу за роман дружини з охоронцем

Берлусконі звинуватили у зв'язку с черговою неповнолітньою повією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: