"Секс та їжа – божественні насолоди": Папа Римський зробив несподівану заяву

"Секс та їжа – божественні насолоди": Папа Римський зробив несподівану заяву

За його словами, задоволення від їжі поліпшує здоров'я людини, а секс робить кохання яскравішим.

Папа Римський Франциск назвав секс і хорошу їжу "божественним" задоволенням, зазначивши, що "перебільшена мораль є неправильним трактуванням християнського послання".

Як пише у п'ятницю, 11 вересня, New York Post, про це він розповів в інтерв'ю італійському письменнику Карлу Петріні, який зібрав яскраві висловлювання понтифіка для книжки TerraFutura.

"Задоволення відбувається безпосередньо від Бога. Воно не католицьке, не християнське, воно просто божественне. Задоволення від їжі і насолода від сексу приходять від Бога", - сказав Папа Римський.

За його словами, задоволення від їжі поліпшує здоров'я людини, а секс робить кохання яскравішим і гарантує збереження людського роду.

"Задоволення від їжі є для того, щоб зберегти здоров'я, як і сексуальне задоволення для того, щоб зробити кохання красивим і гарантувати збереження людського роду", - зазначив Франциск.

Раніше Папа Римський Франциск скасував "папську таємницю", яка використовувалася в справах про сексуальні злочини духовенства. Її різко критикували, адже вона сприяла захисту педофілів, примусу жертв до мовчання та заважала розслідуванням правоохоронців.

Відео Скандал із Ватикану: Папа Римський різко відштовхнув вірянку на святкуванні Нового року

Відео із розгніваним понтифіком миттєво розлетілось соцмережами. Франциск саме вітався із людьми на площі Святого Петра, коли одна із жінок раптово потягнула його за руку. Папа намагався висмикнути долоню, але вірянка міцно вчепилась у рукав. Тоді Франциск ударив її по руці, далі втрутилася охорона.  

Скандал із Ватикану: Папа Римський різко відштовхнув вірянку на святкуванні Нового року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів