Секс у копиці сіна: історія англійської вчительки, яка потрапила до в’язниці через розбещення підлітка

Секс у копиці сіна: історія англійської вчительки, яка потрапила до в’язниці через розбещення підлітка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Секс у копиці сіна: історія англійської вчительки, яка потрапила до в’язниці через розбещення підлітка

Екскоханець учительки, засудженої за секс із підлітком, викрив подробиці їхнього інтимного життя

В Англії засудили заміжню 35-річну вчительку Кендіс Барбер за секс із 15-річним учнем.

Про це повідомляє видання MailOnline.

Жінка спокусила підлітка просто в полі, поруч із копою сіна. Перед повноцінним статевим актом вона поцілувала хлопця й запитала, чим він хоче зайнятися.

Торік же Кендіс звинуватили в тому, що вона надсилала учню оголені світлини та відео, на яких задовольняла себе секс-іграшками. За словами слухачів справи, Барбер почала писати юнаку у 2018 році. Його номер жінка дізналась на дні спорту у школі, під час вручення нагород за змагання.

Незабаром їхнє спілкування переросло в зовсім не дитячий секстинг. Вчителька надсилала брудні повідомлення, навіть коли учень був на її уроках.

В одному з них жінка написала: "Ти не можеш змусити мене червоніти, поки я викладаю".

Також школяр стверджував, що бачив повідомлення із питанням: "Ти віддаєш перевагу цицькам чи дупі"?

Ба більше, Кендіс закликала учня видалити повідомлення, які вона надсилала, хоча йому вдалося зберегти найбільш відверті з них.

У березні 2020 жінку арештували. Чотири місяці потому директор школи побачив її непристойне фото, яке набуло популярності серед учнів.

"Неймовірна жвава": саме так назвав засуджену її ексбойфренд, який викрив подробиці інтимного життя пари. Він побажав залишитися "інкогніто".

Барбер та її колишній познайомилися на веб-сайті "Plenty of Fish". 2-річний зв'язок із Кендіс був сповнений постійними вимогами сексу, – зізнається чоловік. Вони розважалися до шести разів на день, інколи – в незвичайних місцях: на вулиці, в машині, саду або навіть лісі.

"Кожна людина має свої особисті потреби і такі речі її збуджують. Однак для мене це було занадто", — зазначає він.

Чоловік запевняє: вчителька домінувала в сексуальних відносинах із ним. Саме тому він не здивувався, почувши в судовій залі деякі "брудні" подробиці зв'язку з неповнолітнім.

Екскоханець називає Кендіс Барбер "завзятою танцівницею на пілоні". Жінка неодноразово виступала для нього у власному гаражі в самому спідньому.

Однак терпець чоловіка урвався, коли у смартфоні коханої він побачив інтимні фото і відео – її та колег зі школи. Тоді їхні стосунки добігли кінця.

"Ми залишилися в досить хороших відносинах, але я був радий, що все скінчилося. Коли справа доходила до сексу, вона видавалась мені дивною. Це мене відштовхувало".

Нагадаємо, що 35-річна російська блогерка народила дитину від 21-річного пасинка. Жінку позбавили опіки над п'ятьма дітьми.

У столиці затримали Олександра Ктіторчука: фотограф розбещував дівчат - "Секретні матеріали"

У столиці затримали Олександра Ктіторчука: фотограф розбещував дівчат - "Секретні матеріали"

 

Наступна публікація