Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сексот і негідник": у Росії через брехню посварилися пропагандисти Кисельов і Гусєв

Два пропагандиста почали ображати один одного через брехню Кисельова в прямому ефірі про ситуацію в Україні та протести у Франції.

Гучний скандал з російським репортажем про протести у Франції викликав великий резонанс не тільки на Заході, а й у самій Росії. Так, між головним пропагандистом Дмитром Кисельовим і редактором газети "Московский комсомолец" Павло Гусєв сталася перепалка.

Так, у своїй передачі Кисельов почав виправдовуватися і звинуватив Гусєва у брехні.

"Московський комсомолець" опублікував свою версію під заголовком "Киселевские берега", мовляв, коли я казав: "Ще в самому початку Майдану студенти у Києві жорстоко побили міліцію". Все красиво і бадьоро, тільки я ніколи в "Вістях тижня" не говорив, що "студенти у Києві жорстоко побили міліцію". Стовідсоткова брехня від "МК"! Це такий же підроблення, як те, що я хотів спалити Америку, говорячи про "радіоактивному попелі", - заявив Кисельов.

Відповідь Гусєва не змусила себе чекати.

"Сьогодні - 33 роки, як я головний редактор газети. На своєму віку я побачив дуже багато політиків, політичних подій, розумних і не дуже розумних людей. Бачив я і багато провокаторів. Ти - не найкращий з них, тому що дурний і обмежений. Раджу тобі, Діма, утриматися від зустрічей зі мною. Це не загроза. Бити не буду, але від спілкування ти задоволення не отримаєш", - написав головний редактор "МК" Павло Гусєв у своїй колонці.

Він також назвав Кисельова "сексотом і негідником, примазавшимся до російської журналістики" і людиною, який "виляє задом від однієї новини до іншого", а також не вміє "читати і слухати".

Відео На поважному французькому телеканалі висміяли пропагандистські вигадки Дмитра Кисельова

Нагадаємо, 27 травня Петро Порошенко ввів персональні санкції щодо глав низки російських ЗМІ з-за пропаганди. Всього в чорний список потрапили 17 осіб. Серед них генеральний директор "Першого каналу" Костянтин Ернст, генеральний директор інформаційного агентства ТАСС Сергій Михайлов, головний редактор "Московского комсомолца" Павло Гусєв та інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції