Сексуальні втіхи духовного гуру призвели до масових заворушень в Індії

Індію сколихнув секс-скандал, черговий гуру виявився послідовником не духовних цінностей, а Камасутри.

31-річний індійський гуру, який називає себе "боголюдиною" Парамахамсой Нітьянандой, опинився в центрі секс-скандалу, що сколихнув Індію.

Відомий "борець за мир", який стверджував, що кількість його послідовників сягає 2 мільйона осіб, які живуть в 33 країнах, був знятий на відео невідомим "доброзичливцем" в найбільш невідповідний момент. Після того, як канал Tamil News Channel Sun TV оприлюднив цей відеозапис, тисячі телеглядачів побачили, як гуру віддається любовним утіхам в компанії відразу двох красунь, одна з яких дуже схожа на відому індійську акторку Райнітху.

Два ашрама Нітьянанди, розташовані в штатах Таміл Наду і Карнатака, піддалися нападам розлючених громадян, які вважали себе ображеними лицемірством гуру. Демонстранти палили портрети "борця за мир" і трощили все, що потрапляло їм під руку.

Поліції довелося кинути додаткові сили на охорону ашрамів, в яких знаходяться прихильники гуру.

В даний час місцезнаходження самого Парамахамси Нітьянанди невідомо, однак правоохоронні органи вживають значних зусиль для того, щоб відшукати винуватця секс-скандалу.

Свій "духовний шлях" Нітьянанда розпочав у 12 років, коли оточуючі заговорили про те, що замість спілкування з однолітками він віддає перевагу спілкуванню з пантеоном індійських богів. У 17 років майбутній гуру поступив у Політехнічний коледж, однак замість того, щоб відвідувати лекції, почав подорожувати по Індії, зустрічаючись з духовними вчителями і знаменитими йогами. Він стверджував, що "пережив смерть", а його прихильники не сумнівалися в тому, що дотик Нітьянанди здатний зцілити від будь-якої хвороби.

Нітьянанда наполягав на тому, що його головним завданням є не зцілення хворих, а "вивільнення божественних сил, закладених в людині".

Читайте також:

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Британська вчена працювала елітною повією заради науки

Британці та французи пересварилися через ерогенну точку G

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: