Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сексуальний скандал у Держдумі. Пєсков чотири рази проігнорував прямі запитання про домагання

У Кремлі заперечують свою компетенцію у цьому питанні.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков навмисно не відповідає на запитання журналістів щодо сексуальних домагань депутата Держдуми Леоніда Слуцького до журналісток.

Про це повідомляє Medusa.

Пєсков виступав на брифінгу у четвер, 22 березня. Протягом спілкування з медіа журналісти чотири рази поставили прес-секретарю Путіна запитання про сексуальні домагання депутата Слуцького, які Комітет з етики не визнав порушенням. Щоразу Пєсков відмовлявся.

Журналіст "Коммерсанта" попросив спікера прокоментувати ситуацію, на що Пєсков відповів: "Я ніяк не хотів би це коментувати. Це не питання адміністрації президента".

Після цього представник "Медузи" попросив оголосити точку зору Кремля щодо рішення Комітету Думи з етики. Пєсков знову відмовився з тієї ж причини.

Ідентична ситуація сталася, коли свої запитання з цього приводу озвучили журналісти "Коммерсант FM" і Bloomberg.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата Держдуми від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.  Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб задати питання з міжнародного порядку дня.  Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала піддавати цей випадок розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті. Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці. 

Кілька російських ЗМІ в різних формах припиняють співпрацю з Держдумою РФ. Таке рішення вони прийняли після того, як комісія з етики не знайшла "поведінкових порушень" з боку депутата з ЛДПР Леоніда Слуцького.

Залиште свій коментар

Вибір редакції