Семеро загиблих та 763 інфікованих: Південна Корея оголосила про "найвищий рівень небезпеки" через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна посіла перше місце за кількістю хворих на Covid-19 за межами материкового Китаю.

У понеділок, 24 лютого, у Південній Кореї повідомили про сьому смерть через китайську коронавірусну інфекцію та ще 161 випадок зараження Covid-19.

Кількість хворих на коронавірус на території країни зросла до 763, повідомляє South China Morning Post.

Зазначається, що сьомою жертвою коронавірусу на території Південної Кореї став 62-річний чоловік із лікарні в Чонгдо.Також відомо, що 115 нових випадків пов'язують із релігійною групою "Шінчонджі" у південно-східному місті Тегу. Нагадаємо, що понад 9000 членів групи перебувають у самоізоляції та пройдуть тестування на китайський коронавірус. 

У неділю, 23 лютого, Південна Корея оголосила найвищий рівень небезпеки через коронавірус. Це дозволить уряду закрити громадські заклади та заборонити масові збори. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції