Сенат бажає продовження кривавого бенкету

Сенат США проголосував проти законопроекту щодо виведення військ з Іраку.

Сенат США сьогодні проголосував проти запропонованого Демократичною партією США законопроекту, в якому висувалася вимога вивести значну частину американських військ з Іраку впродовж дев`яти місяців.

На користь законопроекту виступило 47 сенаторів зі 100, тоді як для схвалення законопроекту потрібно щонайменше 60 голосів, передає РБК.

Тінь солдата
AFP
Республіканці стверджують, що якщо США підуть з Іраку зараз, то згодом американські солдати будуть змушені повернутися туди за ще складніших обставин
"Сполучені Штати продовжать втрачати життя в Іраку і розтрачувати там свої ресурси, доки самі іракці не роблять жодних зусиль з поліпшення ситуації в своїй країні," - прокоментував рішення верхньої палати конгресу США ініціатор законопроекту сенатор-демократ Карл Левін.

Представник Республіканської партії, яка заблокувала проходження пропозиції Левіна, сенатор Джон Маккейн пояснив позицію республіканців тим, що "якщо США підуть з Іраку зараз, то згодом американські солдати будуть змушені повернутися туди за ще складніших обставин".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: