Сенат Чехії закликав прем’єра подати у відставку через "кримський скандал" із його сином

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сенаторів не влаштували пояснення прем’єр-міністра.

Сенат Чехії ухвалив резолюцію, у якій закликав прем’єр-міністра країни Андрея Бабіша подати у відставку, через скандал із нібито викраденням його сина та вивезенням до анексованого Криму, щоб він не свідчив у корупційній справі проти батька.

Про це повідомляє чеське видання Novinky.

"Сенат парламенту Чеської Республіки вважає участь Андрея Бабіша в уряді неприйнятною до завершення розслідування за підозрою у фінансових махінаціях у справі "Гніздо лелеки", - йдеться у резолюції.

Слід зазначити, що це рішення підтримали також сенатори від партнерів Бабіша по коаліції соціал-демократів. Сенатори партії прем’єра ANO від голосування утримались.

Верхня палата чеського парламенту вирішила ухвалити цю резолюцію після того, як їх не задовольнили пояснення прем’єра щодо перебування свого сина в анексованому Криму.

Нагадаємо, 13 листопада син чеського прем’єра Андрей Бабіш-молодший звинуватив свого батька у викраденні та насильному вивезенні до анексованого Криму тоді, коли навколо нього розгорівся корупційний скандал із махінаціями з коштами ЄС. Сам Бабіш назвав свого сина "психічно неврівноваженим", однак згодом підтвердив, що син перебував на півострові, однак "це було законно".

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш разом зі своїм сином та ще кількома іншими членами родини фігурують у корупційній справі щодо махінацій із коштами ЄС на реконструкцію старовинного маєтку "Гніздо лелеки".

ВідеоСин чеського прем'єра звинуватив батька у викраденні

Викрали й насильно утримували в окупованому Криму. Андрей Бабіш-молодший розповів журналістам, що 2017 року, коли навколо Бабіша спалахнув корупційний скандал і його звинуватили у махінаціях з коштами Євросоюзу, помічники батька вивезли Бабіша-молодшого до Криму. 

Син чеського прем'єра звинуватив батька у викраденні

Залиште свій коментар

Вибір редакції