Сенат Італії підтримав Берлусконі

Сенат парламенту Італії підтвердив довіру уряду Сільвіо Берлусконі. Прем'єр чекає рішення Палати депутатів.

Сенат парламенту Італії підтвердив у вівторок, 14 грудня, довіру уряду Сільвіо Берлусконі.

За довіру кабінету міністрів висловилися 162 сенатори, проти проголосували 135 парламентаріїв, 11 - утрималися.

Результати голосування в Сенаті не викликали у Берлусконі і його прихильників особливого занепокоєння, оскільки у верхній палаті парламенту зараз існує невелика, але стійка правляча більшість.

Інша ситуація склалася в Палаті депутатів. Після того, як прихильники голови нижньої палати Джанфранко Фіні залишили партію Берлусконі "Народ свободи" і утворили власну політичну організацію "Майбутнє і свобода для Італії" (БСІ), долю прем'єра там можуть вирішити голоси буквально одного-двох депутатів.

Результати голосування з питання про довіру кабінету Берлусконі в Палаті депутатів очікуються близько о 13:00 за місцевим часом (14:00 за Києвом).

Політична криза в Італії спалахнула після того, як на початку листопада Фіні публічно різко розкритикував прем'єр-міністра, закликав його подати у відставку, а потім "відкликав" чотирьох членів БСІ зі складу уряду.

3 грудня група з 85 членів Палати депутатів, що представляють центристські політичні партії Італії, включаючи БСІ, офіційно представила свій проект резолюції про недовіру уряду Берлусконі. Раніше аналогічний документ підписали представники лівоцентристської опозиції.

Читайте також:

Берлусконі пообіцяв Італії економічну кризу в разі своєї відставки

Парламент Італії готується скинути Берлусконі

Італійський суд довів зв'язки Берлусконі з мафією

ВідеоСенат Італії підтримав Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: