Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат Італії зняв недоторканність з ексглави МВС Сальвіні. Політику загрожує суд

Йому закидають перевищення повноважень і незаконне утримання на судні мігрантів.

Ексглаву МВС Італії та очільника правопопулістської партії "Ліга Півночі" Маттео Сальвіні позбавили імунітету. Тепер йому загрожує суд через жорстку міграційну політику, повідомляє CNN.

У липні минулого року Сальвіні звинуватили у перевищенні повноважень через те, що він нібито упродовж кількох днів не дозволяв висадку 131 мігранта з борту судна Gregoretti італійської берегової охорони. Пасажири корабля змогли зійти на берег лише після того, як низка країн ЄС погодилася їх прийняти. 

Якщо провину Сальвіні доведуть, йому може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Також йому можуть заборонити займатися політичною діяльністю впродовж восьми років.

Раніше повідомлялося, що у минулому році кількість мігрантів, які дісталися до берегів Італії, значно зменшилась. Головною причиною став меморандум про співпрацю у сфері протидії нелегальній міграції, підписаний між Італією та Лівією у 2017 році. Він передбачав посилення боротьби з торгівлею людьми та запобігання незаконному перетину кордонів. Окрім того, коли у 2018 році міністром внутрішніх справ Італії став Маттео Сальвіні, він проводив жорстку політику та закривав порти для суден з мігрантами, врятованими у Середземному морі.

Відео Голова італійського МВС наказав Річарду Гіру забирати мігрантів до Голлівуду

69-річний американський актор навідав біженців на кораблі в Середземному морі. Понад тиждень 160 урятованих мігрантів з Африки живуть посеред моря, бо місцева влада не дозволяє судну увійти в італійські територіальні води. Ричард Гір особисто передав біженцям питну воду та їжу.  

Голова італійського МВС наказав Річарду Гіру забирати мігрантів до Голлівуду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції