Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат підтримав розслідування щодо втручання РФ у перебіг президентських виборів США

За словами лідера більшості Сената, росіяни не є друзями США.

Лідер республіканців Сената США Мітч Макконнелл підтримав необхідність розслідувати російські кібератаки під час президентських виборів в США. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами Макконела, будь-які зовнішні порушення кібербезпеки викликають тривогу. До того ж іноземне втручання у вибори є неоднопартійною задачею і це питання необхідно розглянути на двопартійній основі. "Росіяни не є нашими друзями", - додав лідер більшості Сената.

Відхиливши вимоги про створення спеціального комітету, Макконелл заявив, що Сенат буде здійснювати розслідування у звичайному порядку.

Зазначається, раніше американська розвідка заявила, що російські хакери здійснювали кібератаки не лише на лідерів Демократичної партії, а ще й з метою зменшити вирогідність перемоги на виборах Гілларі Клінтон.

Однак новообраний президент США Дональд Трамп розкритикував цю заяву і назвав її "сміховинною". На думку Трампа, демократи таким чином просто намагаються пояснити свою поразку на виборах.

Нагадаємо, раніше чинний президент США Барак Обама віддав наказ ЦРУ підготувати доповідь про втручання Росії у перебіг президентських виборів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції