Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат США дозволив своїм союзникам купувати зброю в Росії

Раніше вони ризикували потрапити під американські санкції.

Сенатори США підтримали законопроект, який передбачає скасування санкцій проти країн-союзників, які закуповують озброєння у Росії.

За відповідний законопроект проголосували 87 сенаторів, 10 висловилися проти, передає "Радіо Свобода".

Під час голосування в Сенаті був присутній також міністр оборони США Джим Меттіс, який зазначив, що Росія обов’язково повинна платити за свою агресивну поведінку, однак це не має стосуватись країн, з якими США підтримують стратегічні стосунки.

Згідно з чинним законодавством США, країни, які купують зброю у російських підприємств під санкціями, ризикують опинитися під ними також.

Раніше група сенаторів США від Республіканської і Демократичної партій представила пакет нових санкцій проти Росії. Серед ключових пунктів представленого демократами і республіканцями законопроекту - нові санкції відносно політиків, олігархів і членів їхніх сімей, а також людей, які прямо або опосередковано залучені в незаконну або корупційну діяльність від імені Володимира Путіна. Також передбачені обмеження на всі інвестиції в енергетичні проекти, які підтримуються російськими держкомпаніями; продовження ембарго на імпорт урану з РФ; введення заборони на видачу ліцензій громадянам США, які мають намір взяти участь в проектах, пов'язаних з видобутком нафти в РФ.

ВідеоДо конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Автори документу вважають, що він дозволить країнам-членам НАТО уникнути примусу і політичних маніпуляцій з боку Росії. Очікується, що "Північний потік-2" введуть в експлуатацію наступного року, дозволи на будівництво видала влада Німеччини, Фінляндії і Швеції.

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції