Сенат США завдав історичний удар по курінню в країні

Ухвалений сенатом законопроект дозволяє контролюючим органам урізувати кількість нікотину в сигаретах і різко обмежує тютюнові компанії в рекламі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Американський Сенат переважною більшістю проголосував за наділ федерального агентства за контролем якісті продуктів і медикаментів новими повноваженнями по обмеженню вмісту нікотину в сигаретах, значне скорочення тютюнової реклами і заборона на ароматизовані тютюнові вироби.

Президент США Барак Обама, розповів на засіданні про свій особистий досвід відмови від куріння, заявив, що з нетерпінням чекає моменту, коли він зможе підписати цей закон. Голосування по законопроекту в Палаті Представників заплановане на п'ятницю.

Борці з курінням стверджують, що новий закон понизить смертність в США і зменшить витрати на охорону здоров'я на 100 млрд. доларів в рік.

Палата Представників в квітні прийняла схожу, але не ідентичну версію закону, і законодавцям ще належить привести його до спільного знаменника. Після того, як він буде підписаний Обамою, вчені і експерти за словами президента дістануть "історичну можливість зробити розумні кроки".

"У кожну конкретну хвилину мільйони американців борються зі своєю звичкою або турбуються за своїх близьких", що палять, - заявив Обама.

Читайте також:

Українцям заборонили курити у поїздах і ліфтах

В Україні розпочалася антисигаретна пропаганда

Держдума погрожує російським курцям виселенням

Модель з реклами сигарет Winston помер від раку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: