Сенат США остаточно схвалив запропоновану Обамою реформу системи охорони здоров'я

Наступним кроком буде схвалення в конгресі після узгодження з версією, підготовленою палатою представників.

У четвер, 24 грудня, Сенат США остаточно схвалив запропоновану президентом країни Бараком Обамою реформу системи охорони здоров'я.

"За" проголосували 60 сенаторів-демократів, проти - 39 республіканців. Таким чином, наступним кроком буде схвалення в конгресі після узгодження з версією, підготовленою палатою представників.

Нагадаємо, 8 листопада палата представників Конгресу США схвалила запропонований Обамою закон про реформу системи медичного страхування. Законопроект підтримали 220 членів конгресу, 215 висловилися проти.

Медична реформа була одним з головних передвиборчих гасел нинішнього президента США. Зараз близько 47 млн американців не мають медичної страховки зовсім, а страховка 25 млн не забезпечує їм повної оплати медичних послуг.

Прихильники закону, винесеного на голосування Палати представників, кажуть, що з його допомогою доступ до медичного обслуговування додатково отримають 36 млн американців. Таким чином медичну страховку матимуть в цілому 96% населення країни.

Республіканці, втім, виступають проти медичних реформ Обами, називаючи їх занадто дорогими для бюджету і такими, що загрожують стабільності економіки.

Якщо запропонований Обамою закон буде остаточно прийнято, уряд США зможе продавати громадянам медичну страховку нарівні з приватними компаніями. Влада також буде субсидувати страховку для тих, хто не може собі її дозволити, а великі компанії зобов'яжуть забезпечувати медичне страхування для своїх співробітників.

На реформування системи охорони здоров'я пропонується виділити 871 млрд дол протягом 10 років. Однак в остаточному підсумку реформа дозволить значно скоротити державні витрати на охорону здоров'я: за підрахунками бюджетного управління конгресу США, план демократів забезпечить до 2019 року скорочення майбутнього дефіциту федерального бюджету на 132 млрд дол.

Читайте також:

Сенатор США закликав Обаму продовжити переозброєння Грузії

Топ-10 новин року від АР: криза популярніша за Обаму

США витратили на боротьбу з тероризмом трильйон доларів

Сенат США затвердив військовий бюджет у 636 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: