Сенат США підтримав проект по держборгу, запобігши дефолту

Сенат конгресу США підтримав компромісний законопроект про підвищення стелі держборгу, запобігши, таким чином, дефолту, якого побоювався весь світ.

У Сенаті конгресу США проголосовано за проект підвищення держборгу США, таким чином дефолт у країні відкладено.

Раніше законопроект схвалила палата представників конгресу. Для проходження через сенат документу потрібно було набрати як мінімум 60 голосів. Тепер законопроект відправлено на підпис до президента США Барака Обами.

План передбачає негайне скорочення так званих "дискреційних витрат" на суму близько трильйона доларів протягом 10 років. При цьому скорочуватися будуть як оборонні, так і необоронні витрати. Ліміт держборгу, згідно із законопроектом, буде збільшено як мінімум на 2,1 трильйона доларів, і тим самим буде усунуто необхідність наступного підвищення стелі до 2013 року.

В рамках досягнутих домовленостей буде створено погоджувальну комісію з членів обох палат конгресу, яка буде шукати спосіб скоротити держвитрати ще на 1,5 трильйона доларів.

Нагадаємо, раніше Палата представників конгресу США схвалила законопроект про поріг держборгу, який дозволить Сполученим Штатам уникнути дефолту. За законопроект проголосували 269 конгресменів, проти - 161.

Напередодні президент США Барак Обама оголосив про те, що його адміністрація і лідери республіканців у конгресі, нарешті, прийшли до компромісу щодо умов, на яких необхідно піднімати поріг держборгу.

Читайте також:

Від дефолту США врятувало скорочення військових видатків

Підвищення ліміту держборгу США зміцнило долар

Обама заявив, що дефолту США не буде

МВФ: дефолт США призведе до жахливих наслідків

ВідеоСенат США підтримав проект по держборгу, запобігши дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: