Сенат США прийняв резолюцію з вибаченнями за дискримінаційні закони щодо іммігрантів

Американський сенат вибачився перед китайськими імігрантами.

Американський сенат одноголосно прийняв резолюцію, в якій офіційно вибачився за діючі в країні наприкінці 19 - початку 20 століть закони, що дискримінували іммігрантів з Китаю.

"Ця подія, на думку лідерів громади китайських іммігрантів, поклала кінець столітнім приниженням і сприяла торжеству справедливості стосовно постраждалих", - повідомляє китайське держінформагентство "Сіньхуа".

Проект резолюції висунули сенатори, як від Республіканської, так і від Демократичної партії. У тексті документа вказується, що проти китайських іммігрантів в 1882-1904 роках були прийняті дискримінаційні закони, що передбачають заморожування процедури натуралізації на 10 років. Вони були скасовані тільки в 1943 році.

У резолюції наголошується, що ці закони стали порушенням принципу рівноправності, який прописаний в Декларації незалежності США, і конституції країни. Сенат висловив глибокі вибачення і задекларував намір спрямувати зусилля на те, щоб китайські іммігранти і представники інших нацменшин користувалися тими ж правами, що і громадяни США.

Читайте також:

Данія захищатиметься від іммігрантів своєю "Берлінською" стіною

Посол України: Канада - єдина країна, де модно бути українцем

Діти іммігрантів подали до суду на Обаму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: