Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат США пропонує суттєво збільшити фінансову допомогу на оборону України

Сума коштів може зрости до 300 мільйонів доларів.

У бюджеті 2020 року США можуть передбачити до 300 млн доларів фінансової допомоги Україні на оборону, а також суттєво розширять безпекову допомогу Києву в оборонному бюджеті.

З також пропозицією виступив Сенат Сполучених Штатів, передає Посольство України в США.

Зокрема, проект закону про "Бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони" вже затвердив Комітет з питань збройних сил Сенату США. У цьому документі і йдеться про виділення Пентагону 300 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні. Цьогорічні асигнування становлять 250 млн доларів.

Із 300 млн доларів наступного року 100 млн доларів має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь. Також пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України шляхом включення до неї засобів берегової оборони та протикорабельних ракет.

Закон про "Бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони" набере чинності після його ухвалення Сенатом і Палатою представників та підписання президентом США.

#НовинаПосольства Важливе рішення, на яке ми чекали. Активна взаємодія з Конгресом США та Пентагоном, збільшення довіри...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Четвер, 23 травня 2019 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції