Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону: Україна може отримати $ 250 млн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для вступу в силу погоджений проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" треба ще проголосувати в Палаті представників.

Сенат США ухвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до $250 млн.

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вівторок, 18 вересня 2018 р.

Про це інформує посольство України в США у Facebook..

"Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік", який передбачає $250 млн для допомоги Україні", - йдеться в повідомленні.

Даний кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави.

«Згідно з законопроектом, $250 млн. виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних сил України", - зазначають в українському посольстві.

ВідеоГлава Пентагону обговорив з Петром Порошенком можливість надання Україні летальної зброї

Для вступу в силу погоджений проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" треба ще проголосувати в Палаті представників, після чого він буде переданий на підпис президентові США.

Нагадаємо, що раніше проект бюджету США на 2019-й рік на потреби національної оборони підтримала Палата представників американського Конгресу. Після того у Білому домі заявили, що підтримають цей законопроект.

Сума коштів, яка виділяється Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі 250 мільйонів доларів. Із зазначеної суми 50 мільйонів доларів має бути спрямовано на летальні види озброєнь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції