Сенат США у вересні може розглянути нові енергетичні санкції проти РФ - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед санкцій - блокування операцій з акціями російських компаній, що працюють в сфері енергетики.

Сенат Сполучених Штатів у вересні 2018 року може розглянути введення санкцій, метою яких є стримування Росії від втручання у майбутні вибори США.

Про це інформує Bloomberg.

Відповідний законопроект наразі доопрацьовується, щоб зменшити небажані наслідки для світової економіки у зв'язку з автоматичним запровадженням санкцій, котрі стосуються енергетики Росії.

Документ вніс на розгляд Сенату в січні 2018 року сенатор-демократ Ван Голлен та сенатор-республіканець Марко Рубіо. Законопроект передбачає запровадження санкцій проти РФ у тому випадку, якщо директором Національної розвідки США Деном Коутсом буде підтверджено втручання Росії у проміжні вибори в США, заплановані на листопад 2018 року.

Серед санкцій, передбачених документом, є обмеження на операції з новими випусками державних облігацій РФ та блокування операцій з акціями російських компаній, що працюють в сфері енергетики, включно з такими компаніями, як "Газпром" і "Роснєфть". Також передбачається запровадження обмежень проти банків, металургійного комплексу та проти російських посадовців.

ВідеоРФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Росія обіцяє дзеркальну відповідь на нові, як там кажуть "драконівські" санкції США, запроваджені через отруєння родини Скрипалів у Британії. Обмежувальні заходи, що почнуть діяти за два тижні, вже обвалили рубль і ринок цінних паперів. Напередодні Держдеп заявив, що російський уряд порушив міжнародне право, використавши хімічну зброю. Тому Вашингтон обмежить постачання до Росії тих американських товарів, які можна використовувати із військовою метою. 

РФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнел заявив, що Сенат планує розглянути цей законопроект. Зокрема, Сенат вже вказав комітетам з міжнародних відносин і з банківської справи провести відповідні слухання цього документа.

Нагадаємо, що США підготували санкції проти проекту "Північний потік -2"

Вибір редакції