Сенат США затвердив скандального Кавано на посаду Верховного судді попри звинувачення у домаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через призначення Кавано быля Капітолію не вщухають масові протести.

Сенат США затвердив Бретта Кавано на посаду судді до Верховного суду. 

За його кандидатуру проголосували 50 республіканців, проти - 48 демократів, пише Associated Press.

Під час засідання біля будівлі Капітолію не вщухали акції протесту проти призначення судді.

Кавано є кандидатом на пост судді від президента США Дональда Трампа. Тепер Кавано зможе обіймати посаду судді у Верховному суді США довічно, ніхто не має права його звільнити. Він зможе залишити пост лише у разі власного бажання, наприклад, коли йтиме на пенсію.

Три жінки звинуватили Бретта Кавано у сексуальних домаганнях і насильстві під час студентських вечірок у 1980-х роках. Одна з них, професор психології Крістін Форд, дала свідчення у Сенаті. ФБР перевірило ці звинувачення, але не знайшло їм підтверджень. Сенатори-демократи стверджують, що низка свідків була складена республіканцями-прихильниками Кавано.

Рішення Сенату також засудила правозахисна організація Human Rights Watch.

"Сенатори, які голосували за Кавано, тим самим кажуть жертвам сексуального насилля, що їхні права не важливі", - заявили правозахисники.

17 вересня кандидата до Верховного суду США Бретта Кавано, якого висунув президент Дональд Трамп, звинуватили у сексуальних домаганнях. Кавано звинувачення заперечив.

Його звинуватила професорка університету Пало Альто, 51-річна Крістін Блазі Форд. Згодом обвинувачення проти Кавано висунули ще четверо жінок. Вони стверджують, що стали як свідками, так і постраждалими унаслідок домагань.

28 вересня комітет Сенату США схвалив кандидатуру Кавано у якості кандидата до Верховного суду США, водночас проголосував за призначення розслідування ФБР щодо нього через звинувачення у домаганнях. 

ВідеоПоліція США заарештувала відому акторку, яка протестувала проти Бретта Кавано

Зірку фільму "Красуня на всю голову" Емі Шумер та топ-модель Емілі Ратаковські затримала поліція. Акторки опинилися серед трьох сотень людей, яких заарештували в офісній будівлі Сенату США, де вони протестували проти призначення Бретта Кавано суддею Верховного суду. Скандального кандидата три жінки звинувачують в сексуальних домаганнях.

Поліція США заарештувала відому акторку, яка протестувала проти Бретта Кавано

Залиште свій коментар

Вибір редакції