Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат США затвердив колишнього голову ЦРУ Помпео на посаді держсекретаря

Майк Помпео вже глибоко задіяний у дипломатії.

Сенат США затвердив Майка Помпео на посаді керівника Державного департаменту.

Про це повідомляє Reuters.

За кандидатуру Помпео проголосували 52 сенатори, 47 були проти. Він зустрів опір з боку демократів, які пригадали йому минулі жорсткі заяви про гомосексуалізм та іслам.

Попри те, що Майк Помпео ще не обійняв посаду держсекретаря, він вже глибоко задіяний у дипломатії. Так, три тижні тому президент США Дональд Трамп відправив його до Північної Кореї для зустрічі з лідером цієї країни Кім Чен Ином.

Помпео буде змушений швидко вирішувати широке коло інших міжнародних проблем, включаючи тривалий конфлікт в Сирії, Іраку та Афганістані, китайський експансіонізм в Азії та російську агресію.

ВідеоНовоспечений держсекретар США поділився своїм баченням світової політики

Америка шле сигнал, а до Путіна ніяк не доходить. Північну Корею, можливо, доведеться розбомбити, якщо вона буде погано себе поводити - таким баченням світової політики ділиться Майк Помпео, якого Трамп з посади голови ЦРУ перевів на посаду державного секретаря, себто міністра закордонних справ Сполучених Штатів.

Новоспечений держсекретар США поділився своїм баченням світової політики

Нагадаємо, 13 березня президент США Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. Його обов'язки наразі виконує керівник ЦРУ Майк Помпео, який став кандидатом на посаду. Керівництво розвідувального бюро взяла на себе Джина Гаспель - перша жінка-голова ЦРУ.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції