Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенат зупинив бажання уряду припинити правила "вільного інтернету" в США

Норми були введені ще за адміністрації президента Обами в 2015 році.

Верхня палата американського Конгресу проголосувала проти рішення Федеральної комісії з питань комунікацій США щодо припинення правил "мережевого нейтралітету" в країні.

Це дозволило би провайдерам обмежувати трафік з метою отримання більших прибутків, - пише Укрінформ.

З числа 100-мандантної верхньої палати Конгресу "за" збереження правил "мережевого нейтралітету" проголосували 52 сенатори, "проти" виступили 47 законодавців.

Нагадаємо, що раніше Федеральна комісія з питань комунікацій (FCC) Сполучених Штатів оголосила рішення про скасування правил "мережевого нейтралітету" з 11 червня. Ці норми були введені ще за адміністрації президента Обами в 2015 році.

Вони, зокрема, забороняли постачальникам блокувати або сповільнювати доступ до контенту, а також нараховувати додаткову плату для споживачів за певний вміст.

Правила мали на меті забезпечити безкоштовний і відкритий доступ до Інтернету, надавати споживачам рівний доступ до веб-контенту та заблокувати провайдерам можливість просувати контент, якому вони віддають перевагу.

Нагадаємо, що раніше Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими: у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Згодом користувачі Інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google

Залиште свій коментар

Вибір редакції