Сенатор стверджує про досягнення домовленості в Конгресі з питань охорони американського кордону з Мексикою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дія тимчасового бюджету закінчується цієї п'ятниці.

Сенатор-республіканець Річард Шелбі заявив про досягнення принципової домовленості з питань фінансування заходів безпеки на американо-мексиканському кордоні.

Але він не повідомив про деталі угоди, переговори щодо якої вівдбувалися в американському конгресі.

Нагадаємо, що зараз в країні діє тимчасовий бюджет, однак термін його дії закінчується в п'ятницю.

Спостерігачі відзначають, що досягнута угода спрямована на те, щоб не допустити відновлення "шатдауна".

ВідеоСША збільшують кількість військових на кордоні з Мексикою

Сполучені Штати у шість разів збільшують кількість військових на кордоні з Мексикою. Американське міністерство оборони спрямовує туди 3750 солдатів. Їхнє завдання - допомогти прикордонній і митній службам. На кордоні з Мексикою військові залишатимуться три місяці. 

США збільшують кількість військових на кордоні з Мексикою

Нагадаємо, що в Білому домі не виключають чергового "шатдауна" після 15 лютого.

Додамо, уряд США припинив роботу 22 грудня 2018 року, після того, як глава Білого дому Дональд Трамп не зміг домовитися з Конгресом про бюджет на 2019 рік. У нього, на думку американського лідера, повинні були бути включені витрати у розмірі 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Нарешті, 25 січня Сенат і Палата представників ухвалила законопроект про припинення "шатдауну" до 15 лютого 2019 року і передали його американському президентові Дональду Трампу, який одразуж його підписав. Зазначимо, що документ не передбачає виділення додаткових коштів на будівництво стіни, спорудження якої лобіював голова США, на американському кордоні з Мексикою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції