Сербія натякнула Росії, що сама вирішить, де прокладати "Південний потік"

Міністр енергетики Сербії вважає, що "Газпром" не повинен вказувати, де саме в країні пройде газопровід. Останнє слово - за технічними фахівцями.

Міністр енергетики Сербії Петар Шкундрич заявив, що Росія не повинна висувати умови про те, де саме по сербській території пройде трубопровід "Південного потоку".

На сьогоднішній день влада країни розглядає два варіанти проходження газопроводу - одного через Дімітровград, а другого через Заєчар. Як зазначив Шкундрич, останнє слово в цьому питанні повинне залишитися за технічними фахівцями.

В той же час міністр ще раз зазначив економічну вигоду, яку Сербія отримає від участі в проекті, причому незалежно від того, через яке місто пройде труба "Південного потоку".+

Проект будівництва газопроводу "Південний потік" передбачає його проходження в країни Південної і Центральної Європи в обхід України.

Передбачається, що морська ділянка газопроводу пройде по дну Чорного моря від компресорної станції "Берегова" на російському побережжі до побережжя Болгарії. Його загальна протяжність складе близько 900 км, максимальна глибина - більше 2 км, а продуктивність - 63 млрд куб. м на рік. Передбачається, що далі дві гілки його сухопутної частини будуть направлені до Італії йі Австрії.

Раніше опозиційна Сербська прогресивна партія зажадала від президента країни Бориса Тадіча перепросити концерн "Газпром" за те, що вів переговори з владою Болгарії про зміну маршруту трубопроводу "Південний потік" без відома російського концерну.

Читайте також:

Сербська опозиція зажадала від президента вибачень перед "Газпромом"

Болгарія і Сербія затвердили маршрут російського газогону в обхід України

Росія й Болгарія домовилися про "Південний потік"

"Газпром" не блокуватиме будівництво газогону Nabucco

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: