Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сербія не хоче вступати в НАТО - президент Вучич

Країна буде зберігати нейтралітет.

Сербія не хоче вступати в НАТО і буде продовжувати дотримуватися політики військового нейтралітету.

Про це заявив президент країни Олександр Вучич, виступаючи на церемонії пам'яті жертв бомбардувань Югославії з боку НАТО в 1999 році, передає РБК з посиланням на сербські ЗМІ.

"Народ Сербії не хоче членства в НАТО. Військовий нейтралітет є нашим природним вибором", - сказав він.

За словами Вучича, його країна прихильна політичним рішенням, вона готова йти на поступки шляхом концесій, а також раз і назавжди закрити книгу постійних конфліктів і відкрити період миру і процвітання для всіх народів Балкан.

Нагадаємо, в грудні 2017 роки після 24 років існування офіційно припинив свою роботу Міжнародний трибунал по колишній Югославії. Офіційна церемонія закриття трибуналу відбулася в цей день в Гаазі.

Міжнародний трибунал по колишній Югославії був створений в 1993 році і займався розслідуванням військових злочинів, злочинів проти людяності та актів геноциду, здійснених під час воєн в Югославії в 1991-2001 роках. За час роботи трибунал розглянув багато гучних справ, звинувачення були висунуті проти 161 людини, з них 90 були визнані винними і засуджені, 19 - виправдані, справи проти 13 осіб були передані в національні суди, а справи ще проти 37 осіб були відкликані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції