Сербія відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Це вже четверта країна, яка відмовилася від військових навчань НАТО на теріторії Грузії після Казахстану, Естонії та Латвії.

Сербські військовослужбовці не поїдуть на навчання НАТО, які відбудуться з 6 травня по 1 червня на території Грузії.

"Наші солдати дійсно не поїдуть до Грузії, причому ми вже повідомили про це російське посольство в Бєлграді", - повідомило джерело в сербському МЗС.

За його словами, міністерство оборони згодилося з цією позицією, і тепер уряд повинен внести відповідні зміни в річний план співпраці Сербії з НАТО.

Раніше повідомлялося про те, що військовослужбовці з цієї країни збиралися взяти участь в навчаннях у Грузії.

Проте, за останньою інформацією з Бєлграда, було ухвалене рішення, що "після конфлікту на Кавказі МЗС представив негативний висновок щодо рішення відправити військовослужбовців до Грузії".

При цьому сербська газета "Блік" має в своєму розпорядженні неофіційні дані, що солдатів і офіцерів вирішено залишити вдома з міркувань економії коштів.

Раніше від участі в навчаннях на території Грузії відмовилися Казахстан, Естонія та Латвія.

Категорично проти їх проведення виступає Росія, яка називає вчення "підтримкою агресора". У НАТО стверджують, що маневри - планові й не несуть для Росії ніякої загрози.

Крім того, альянс пропонував прибути до Грузії на навчання російським спостерігачам, проте Росія відхилила цю пропозицію.

Більше того, в Москві заявили, що РФ відмінить сумісні з НАТО засідання на військовому рівні, якщо навчання все ж таки відбудуться.

Читайте також:

Ющенко: Україна посилить свою присутність у Афганістані

Росія: НАТО створило у Грузії відчуття безкарності

Росія пригрозила відмовитися від співпраці з НАТО

Від військових навчань НАТО в Грузії відмовилися три країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: