Сербська Православна церква заявила про гоніння УПЦ з боку "режиму в Києві"

Дата публікації
Перегляди
2067
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сербська Православна церква заявила про гоніння УПЦ з боку "режиму в Києві"

Фото: spc.rs

Також церковники розкритикували Румунську Православну церкву і "розкольників" Македонської.

Собор Сербської Православної Церкви заявив про свою "повну солідарність" із "сестрою-церквою-мученицею в Україні".

Про це повідомляє сайт Сербської церкви.

При цьому у заяві йдеться про те, що Українська Православна церква "піддається грубим гонінням з боку нинішнього режиму в Києві".

"Із задоволенням зазначаємо, що стосунки між Сербською Православною церквою та сестринськими православними церквами є беззаперечними, в дусі єдності, любові, з сумним виключенням щодо поведінки Румунської Православної церкви, ми всі аж до недавнього минулого були одними для Бога, і беззмістовними ініціативами Болгарського Патріархату до незваного і неканонічного втручання у вирішенні питання про статус розкольників "Македонської Православної церкви". У зв’язку з цим, Собор висловлює свою повну солідарність із співчутливою братською любов’ю до церкви-сестри-мучениці, яка піддається грубому переслідуванню з боку нинішнього режиму в Києві", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, Петро Порошенко офіційно прийняв звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо автокефалії від Предстоятелів православних церков України. Так, звернення передали Патріарх Філарет та Митрополит Макарій з підписами усіх архієреїв УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ.

Екс-президенти України висловились щодо автокефалії для помісної Української церкви

Екс-президенти України висловились щодо автокефалії для помісної Української церкви

Єдина Помісна церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня. 

Тим часом в УПЦ Московського патріархату ідею про автокефалію не підтримуюють. Мовляв, їм достатньо бути підпорядкованими Москві. 

22 квітня стало відомо, що Вселенський Патріархат розпочав процедури, необхідні для надання автокефалії Українській православній церкві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2067
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація