Серед загиблих під час теракту на острові Утойя упізнали грузинську дівчину

Тамтам Ліпартеліані була убита двома пострілами в спину. Її тіло знайшли на дні озера.

Громадянку Грузії Тамтам Ліпартеліані, яка зникла під час теракту на норвезькому острові Утойя, знайшли мертвою.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе. Процедура ідентифікації тіла 23-річної дівчини завершена.

За інформацією норвезької сторони, вона була убита двома пострілами в спину.

ОПРИЛЮДНЕНО ПЕРШЕ ВІДЕО МОМЕНТУ ВИБУХУ В ОСЛО

"На жаль, підтвердилися наші найважчі припущення. Ми інтенсивно співпрацювали з норвезькими правоохоронними органами. Були певні проблеми з ідентифікацією загиблих. Вчора вони офіційно зажадали відбитки пальців, і ми негайно відправили їм біометричні дані", - повідомила заступник міністра.

За словами Н. Каландадзе, Тбілісі сподівається, що норвезька сторона найближчим часом організує транспортування тіла Т. Ліпартеліані на батьківщину. Вона також поінформувала, що норвезька сторона взяла на себе всі витрати з транспортування, поховання та виплати компенсації.

Під час теракту в молодіжному таборі на острові Утойя знаходилися дві грузинські студентки - Н.Чхетіані і Т. Ліпартеліані. Чхетіані відмовилася повертатися в Грузію доти, поки не знайде свою подругу. У Норвегію також вирушили батьки Ліпартеліані.

Нагадаємо, увечері 22 липня 2011р. в столиці Норвегії Осло стався сильний вибух поблизу від будівлі, де знаходиться офіс прем'єр-міністра країни, в результаті якого загинули 8 осіб. Незабаром після цього чоловік, одягнений у форму норвезької поліції, відкрив вогонь по учасниках молодіжного збору Норвезької робочої партії, яке проходило на о.Утойя, розташованому в морі неподалік від Осло. В результаті загинули 68 людей.

Читайте також:

Перед вибухом в Осло Брейвіка зняли на відео

Сусіди Брейвіка побоювалися його і скаржились поліції

Опубліковані фото упізнаних жертв кривавої бійні в Норвегії

ВідеоЖертви подвійного теракту в Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: