Серед загиблих у вантажівці мігрантів поблизу Лондона було десять підлітків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція опублікувала повний перелік загиблих.

Серед 39 загиблих в'єтнамських мігрантів, знайдених у вантажівці поблизу Лондона, десятеро виявилися підлітками.

Про це у британській поліції після ідентифікації усіх жертв трагедії заявили у п'ятницю, 8 листопада. Поліція опублікувала повний перелік загиблих.

"Це була надзвичайно важлива робота, і наша команда важко працювала, аби дати відповідь наляканим родинам, які боялися, що їхні близькі були серед тих, чия трагічна подорож завершилася на наших берегах", - заявив заступник начальника поліції Ессексу Тім Сміт.

Загалом, за даними поліції, у вантажівці загинули 31 чоловік та 8 жінок у віці між 15 та 44 роками. При цьому йдеться щонайменше про двох 15-річних і одного 17-річного підлітка. Більшість жертв походила з однієї в'єтнамської провінції Нге Ан.

Поліція В'єтнаму заарештувала у цьому регіоні вісьмох підозрюваних у створенні картелю, що займався організацією нелегального перетину кордону. У Великобританії, натомість, у 39 випадках ненавмисного вбивства, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції звинувачують 25-річного водія вантажівки-рефрижиратора, в якій були знайдені загиблі. Ще двох братів у зв'язку з цим випадком продовжує розшукувати поліція. Усі троє підозрюваних походять з Північної Ірландії.

За даними поліції, затримані займалися організацією нелегального перетину кордону для мігрантів з В'єтнаму вже декілька років. Про те, що усі загиблі виявилися в'єтнамцями, стало відомо лише 2 листопада. До цього поліція перевіряла версію, що жертви мають китайське походження. Люди замерзли під час транспортування контейнера з Бельгії до Великобританії. Рефрижиратор прибув до британського порту Перфліт паромом з бельгійського Зебрюгге, після чого його приєднали до вантажівки із болгарською реєстрацією, яку 23 жовтня виявили неподалік порту Перфліт.

Відео Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

25-річного Моріса Робінсона звинувачують у ненавмисному вбивстві, контрабанді людей і відмиванні грошей. Напередодні ще троє підозрюваних у цій справі змогли вийти під заставу. Нагадаємо, 39 небіжчиків знайшли 23 жовтня у графстві Ессекс. Попередньо, майже усі загиблі - біженці з Китаю. Утім, серед них можуть бути і громадяни В'єтнаму.  

Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

 

Вибір редакції