Серед знищених в Інгушетії бойовиків візуально Доку Умарова не впізнали

Результати експертизи можуть бути отримані не раніше, ніж через тиждень.

Люди, які особисто знали ватажка кавказьких бойовиків Доку Умарова, 29 березня приїхали з Чечні до Інгушетії і оглянули тіла і останки знищених в ході спецоперації бойовиків, упізнати серед них бандглаваря не вдалося.

Про це повідомило по телефону високопоставлене джерело в силових структурах, що працює на місці спецоперації.

"Тепер залишається тільки чекати результатів генетичної експертизи фрагментів тіл, які вилучаються для проведення дослідження", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, результати експертизи можуть бути отримані не раніше, ніж через тиждень.

28 березня в результаті точкового удару ВПС і наземної операції силовики знищили базу бойовиків, на якій готували терористів-смертників, зокрема для терактів в Північній Осетії та Інгушетії. У ході операції, за даними Національного антитерористичного комітету, затримані двоє учасників теракту в московському аеропорту "Домодєдово", який забрав 37 життів. Ще 17 бойовиків знищені.

У вівторок джерело в силових структурах Північно-Кавказького федерального округу повідомило РІА Новини, що серед знищених бойовиків міг бути хтось з ватажків бандформувань, в тому числі і Умаров, проте остаточні висновки можна буде зробити по завершенні необхідних експертиз.

Ватажок бойовиків Доку Умаров причетний до безлічі злочинів. Він, зокрема, взяв на себе відповідальність за вибухи в московському метро 2010 року і теракт в Домодєдово, що стався у січні 2011 року.

11 березня 2011 комітет РБ ООН ухвалив рішення про включення Умарова в свій консолідований список найнебезпечніших терористів світу. Відповідно до рішення, держави-члени ООН зобов'язані невідкладно ввести відносно Умарова режим санкцій, який передбачає заморожування всіх активів.

Читайте також:

Російські ЗМІ: в Інгушетії було вбито Доку Умарова

ООН зарахувала Доку Умарова до найнебезпечніших терористів світу

Умаров став одним з обвинувачених у справі про теракт в "Домодєдово"

ВідеоУ Росії проводять масштабну операцію проти терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: