Сергій Багапш переміг на виборах президента Абхазії

За даними ЦВК Абхазії, Сергій Багапш переміг в першому турі президентських виборів з 59,4% голосів. Спостерігачі визнали голосування вільним та демократичним.

Центрвиборчком Абхазії оголосив про перемогу на президентських виборах чинного глави республіки Сергія Багапша.

За даними ЦВК, на виборах в Абхазії за Багапша проголосували 59,4% виборців. За колишнього віце-президента Абхазії Рауля Хаджімбу було віддано 15,4% голосів, за директора держкомпанії "Абхазьке морське пароплавство" Заура Ардзінбу - 10,8%, за лідера опозиційної Партії економічного розвитку Абхазії Беслана Бутбу - 7,9%, за безпартійного і безробітного Віталія Бганбу - 1,5%.

Рауль Хаджімба вже заявив про намір оскаржити підсумки виборів. На думку Хаджімби, голосування пройшло з порушеннями. "На кожній дільниці кількість виборців, представлених в списках, відрізнялася від реальної ситуації, було багато додаткових списків", - заявив політик.

В той же час глава МВС Абхазії Отар Хеція заявив, що вибори пройшли в спокійній обстановці.

Місія іноземних спостерігачів також визнала вибори вільними, відкритими і легітимними. Про це заявили спостерігачі від неурядових організацій Росії і СНД, а також представники США, Німеччини і Франції. Західноєвропейські і американські спостерігачі охарактеризували голосування як демократичне.

Багапш є президентом Абхазії з січня 2005 року. Утім ці вибори стали першими в республіці з часу визнання її незалежності Росією.

Інавгурація президента відбудеться 12 лютого. Як заявив сам Багапш, церемонія пройде "скромно і без помпезності".

Читайте також:

Тимошенко поклялася не визнавати незалежність Абхазії та Південної Осетії

Президент Абхазії запевнив Росію, що не ввійде до її складу

Південна Осетія та Абхазія найняли американських піарників

Путін пообіцяв Абхазії військову підтримку

ВідеоСергій Багапш переміг на виборах президента Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: