Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

Аферист Сергій Мавроді оцінив іншого афериста Бернарда Медоффа: "паразити потрібні, щоб не порушувати екосистему".

Організатор найбільшої на теренах СНД фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді оцінив свого західного "колегу" – афериста Бернарда Медоффа, який створив найбільш масштабну фінансову піраміду у світі.

За словами Мавроді, фінансову піраміду можна порівняти з велосипедом: як тільки велосипед зупиняється, він падає. Мавроді зауважив, що головна помилка Бернарда Медоффа - в тому, що він не передбачав кризи, а потім у нього здали нерви.

"Він же не підготувався жодним чином: нічого не приховав і не передав рідним", - наголосив творець "МММ" в інтерв'ю журналу The New Times.

Мавроді заявив, що фінансові піраміди є паразитами в економіці. "Але по-перше, раз паразити існують в природі, значить, вони для чогось потрібні. І якщо всіх їх перебити, то екосистема порушиться і не відомо, що буде", - пояснив він.

На думку фінансового афериста, якщо піраміди, подібні до створеній Медоффом, існують впродовж десятиліть, то, можливо, вони не так вже і погані. Мавроді підкреслив, що банки теж не вічні, і коли банкрутують також завдають інвесторам збитків.

Нагадаємо, наприкінці червня суд засудив Бернарда Медоффа до 150 років тюремного ув'язнення. Свій фонд Madoff Securities він заснував ще в 1960-х роках. До 2008 року він входив до числа надійних, а Медофф вважався одним з найвпливовіших бізнесменів США. Лише в грудні 2008 року розкрилося, що це була фінансова піраміда. Збитки від діяльності Медоффа оцінюються в 13-65 мільярдів доларів.

Піраміда "МММ" Сергія Мавроді розорила мільйони росіян в середині 1990-х років. У 2003 році Мавроді був засуджений до 13 місяців позбавлення волі, а в квітні 2007 року - до чотирьох з половиною років в'язниці. Свій строк Мавроді відбув, після чого вийшов на волю.

Читайте також:

Судові виконавці вигнали дружину Медоффа з пентхауса

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Перед арештом Медоффа з його рахунків зникли мільярди

Сергій Мавроді веде в Інтернеті "тюремні щоденники"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: