Сергій Собянін урочисто вступив на посаду мера Москви

На церемонії інавгурації новообраний мер Москви Сергій Собянін отримав напуття від російського президента Дмитра Мєдвєдєва та склав присягу.

Сергій Собянін вступив на посаду мера Москви. Церемонія інавгурації нового чільника російської столиці пройшла у Білому залі московської мерії у присутності президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Собянін склав присягу на Статуті Москви. "Присягаюся при здійсненні повноважень мера Москви дотримуватися Конституції Російської Федерації, федерального законодавства, Статуту і законів міста Москви, чесно і сумлінно виконувати покладені на мене обов'язки, служити процвітанню міста та добробуту його мешканців", - вимовив він слова присяги.

Під час церемонії він також отримав напуття від Дмитра Мєдвєдєва. Президент РФ доручив Собяніну підняти рівень життя москвичів, піклуватися про пенсіонерів, бюджетників та молодь, якій треба допомогти з придбанням доступного житла.

Мєдвєдев також попросив нового градоначальника вирішити проблему з транспортною ситуацією в місті.

Зі вступом на посаду привітали мера почесні громадяни Москви, від імені яких виступив ректор МДУ Віктор Садовничий. "Опирайтеся на нас, ми вам будемо допомагати", - заявив він.

На церемонію приїхали багато відомих політичних, громадських та релігійних діячів країни, серед них і патріарх Кирило.

Раніше у четвер Московська міська дума на позачерговому засіданні затвердила кандидатуру Собяніна, внесену президентом Росії на пост мера. 32 депутати віддали свої голоси "за" і лише двоє виступили проти.

Колишній мер Москви Юрій Лужков був звільнений Дмитром Мєдвєдєвим 28 вересня у зв'язку з "втратою довіри".

Читайте також:

Путін нагородив нового мера Москви медаллю Столипіна

Новий мер Москви кличе заробітчан

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

ВідеоНовим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: