Серпень-2018 став найспекотнішим за усю історію спостережень. Інтерактивна мапа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серпень 2018 року позначився наявністю багатьох погодних аномалій, серед яких рекордна спека, паводок та засуха, у різних куточках світу.

Серпень-2018 був спекотнішим, ніж зазвичай у більшості куточків світу. Рекордно висока температура була зафіксована у Беринговому морі, на півночі Тихого океану, а також у Африці, Азії, Європі та Північній Америці.

Про це повідомляє NOAA

Найбільш помітними температурними аномаліями вирізнялися Європа, Центральна Азія, північ США та південний cхід Канади, де температура була щонайменше на 2 °C вищою за норму. Також через нестабільні погодні умови Австралія зазнала засухи, а на Гаваях було зафіксовано понаднормову кількість опадів, спричинену ураганом Лейн

Температура у північній частині Канади та у деяких регіонах Південної Америки була нижчою за норму на 1,5 °C, проте не сягнула рекордної позначки.

Які аномалії траплялися цього серпня у різних куточках світу, можна побачити на мапі. 

 

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що на Україну очікує суттєве осіннє похолодання. Так, наприклад, у ніч проти середи, 26 вересня, у більшості областей України, а 27 вересня в центральних, східних та південних областях, очікуються заморозки на поверхні грунту 0-5 градусів. 

ВідеоОсінь прийшла: на Україну насувається небезпечний буревій

На Україну очікує дуже відчутне осіннє похолодання. Синоптики і надзвичайники попереджають про дощі з грозами, потужні буревії і навіть мокрий сніг. Пориви вітру сягатимуть 43 кілометра на годину. Із Західних регіонів цей циклон із дощами наближається до Півночі й Центру, а у вівторок розійдеться по всій Україні.

Осінь прийшла: на Україну насувається небезпечний буревій

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції