Путіна накачують таблетками і готують нову операцію - політолог

Дата публікації
Перегляди
43к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путіна накачують таблетками і готують нову операцію - політолог

Фото: Associated Press

Тема здоров'я російського президента-диктатора Володимира Путіна останнім часом на слуху через його дивну поведінку під час публічних заходів та чуток про операцію.

Наразі в 69-річного очільника Кремля є три діагнози. Зокрема, і "серйозний онкологінчий діагноз". Втім, він не пов'язаний із раком крові та щитоподібної залози.

Про це в ефірі ФейгінLIVE розповів історик та політолог Валерій Соловей.

"У нього немає лейкемії. І навряд чи вона колись була. Хоча у нього було кілька онкологічних діагнозів. Це серйозніший діагноз, який розвивається. Зараз його зупинити неможливо. Остання операція, яку йому робили, була пов'язана з цим діагнозом. На нього чекає ще одна операція", - розповів Соловей. 

За його словами, очільник держави-терористки має й інші два діагнози. Один неврологічний, який пов'язаний із Хворобою Паркінсона. Другий діагноз пов'язаний із психікою.

Політолог каже, нібито саме через "ці три діагнози" Путін приймає надзвичайно сильнодійні препарати. Втім, скільки залишилося жити тирану, він не сказав. 

"Щодо"терміну доживання", то навіть найкращі лікарі не можуть точно визначити горизонт. З дуже великою ймовірністю я можу повторити лише одне: очевидно, що від осені він не зможе здійснювати такий вплив, як зараз, на російську політику. Йому доведеться залишати публічну сферу і скорочувати обсяг своєї участі у державних справах", - каже російський політолог. 

За його словами, диктатору після початку "спецоперації" йому довелося збільшити дозу препаратів для того, щоб підтримувати свій стан. "Це обертається руйнуванням організму пришвидшеним руйнуваннням", - наголосив історик. 

Нагадаємо, 69-річний Путін на параді Перемоги був досить безпорадний. Кидалася у вічі хвороблива одутлість обличчя. Крім того, увагу привернула важка хода Путіна. Створювалося відчуття, що він намагається приховати кульгавість, або йому складно пересуватися. Під час самого параду його бачили з теплою ковдрою на колінах.

Читайте також: 

Брати, коханка і дочки: як рідня Путіна розплачується за війну в Україні

Брати, коханка і дочки: як рідня Путіна розплачується за війну в Україні
Наступна публікація