Сеул почав психологічну війну проти КНДР

Серію великомасштабних навчань, про яку Південна Корея домовилася з США, назвали умисним наміром загострити ситуацію з КНДР.

Сеул відновив антипхеньянську психологічну війну в демілітаризованій зоні, що розділяє Корейський півострів на дві частини.

Південнокорейський режим домовився з США про проведення серії великомасштабних навчань, включаючи протичовнові, щоб домогтися військової блокади КНДР.

У Пхеньяні розглядають такі дії як умисний намір загострити ситуацію, яка і без того загострилася після краху південнокорейського корвета "Чхонан" в Жовтому морі в кінці березня.

Сеульська адміністрація раніше оприлюднила результати розслідування причин загибелі цього судна у спробі переконати громадськість у своїй країні і за кордоном "в причетності КНДР до цього трагічного інциденту". Однак результати цього "одностороннього і необ'єктивного" розслідування не заслуговують ніякої уваги.

Корвет південнокорейських ВМС "Чхонан" затонув 26 травня 2010. На борту корабля знаходилися 104 члени екіпажу. Врятувати вдалося тільки 58 людей, інші 46 загинули. Проведене Сеулом і деякими іноземними фахівцями розслідування свідчить, що корабель був торпедований північнокорейським підводним човном. У Росії сумніваються у висновках міжнародної комісії, у зв'язку з цим до Південної Кореї була спрямована група фахівців.

Психологічні операції - це планова пропагандистська і психологічна діяльність, що проводиться в мирний або воєнний час, розрахована на іноземні ворожі, дружні чи нейтральні аудиторії з тим, щоб впливати на їх ставлення та поведінку в сприятливому напрямку для досягнення як політичних, так і військових цілей.

Читайте також:

Японська правляча коаліція розпалася

КНДР розірвала військовий пакт з Південною Кореєю

США підбурюють світову спільноту виступити проти КНДР

Сеул почав військові навчання біля берегів КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: