Сеул запустив ракету і відразу її загубив

Південнокорейські наземні служби, які контролюють запуск ракети KSLV-1, втратили зв'язок з нею через вісім хвилин після старту.

Після старту південнокорейської ракети KSLV-1 наземний пункт управління польотом втратив з нею зв'язок. Це відбулося через вісім хвилин після успішного запуску.

Запуск був проведений в 11:01 за київським часом 10 червня 2010 року. Як уточнюють фахівці, перед тим, як з ракетою був втрачений зв'язок, її швидкість перевищила швидкість звуку. У момент втрати сигналу ракета знаходилася на висоті близько 70 кілометрів.

На борту KSLV-1 знаходиться науковий супутник STSAT-2B вагою 91 кілограм. Спочатку планувалося, що запуск KSLV-1 відбудеться 9 червня, проте він був перенесений через погану погоду.

Нагадаємо, що це вже друга спроба Південної Кореї запустити ракету-носій KSLV-1 із супутником. Перший старт відбувся в серпні 2009 року і закінчився невдачею - другий обтічник ракети не був скинутий вчасно, у результаті супутник не вийшов на задану орбіту і згорів в щільних шарах атмосфери.

Читайте також:

Південна Корея запустила в космос першу ракету

Перший південнокорейський супутник згорів в щільних шарах атмосфери

Українська ракета "Дніпро" вивела на орбіту "полярний розвідник"

Запуск індійської ракети завершився аварією за 300 секунд після старту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: