Сеул запустив ракету і відразу її загубив

Південнокорейські наземні служби, які контролюють запуск ракети KSLV-1, втратили зв'язок з нею через вісім хвилин після старту.

Після старту південнокорейської ракети KSLV-1 наземний пункт управління польотом втратив з нею зв'язок. Це відбулося через вісім хвилин після успішного запуску.

Запуск був проведений в 11:01 за київським часом 10 червня 2010 року. Як уточнюють фахівці, перед тим, як з ракетою був втрачений зв'язок, її швидкість перевищила швидкість звуку. У момент втрати сигналу ракета знаходилася на висоті близько 70 кілометрів.

На борту KSLV-1 знаходиться науковий супутник STSAT-2B вагою 91 кілограм. Спочатку планувалося, що запуск KSLV-1 відбудеться 9 червня, проте він був перенесений через погану погоду.

Нагадаємо, що це вже друга спроба Південної Кореї запустити ракету-носій KSLV-1 із супутником. Перший старт відбувся в серпні 2009 року і закінчився невдачею - другий обтічник ракети не був скинутий вчасно, у результаті супутник не вийшов на задану орбіту і згорів в щільних шарах атмосфери.

Читайте також:

Південна Корея запустила в космос першу ракету

Перший південнокорейський супутник згорів в щільних шарах атмосфери

Українська ракета "Дніпро" вивела на орбіту "полярний розвідник"

Запуск індійської ракети завершився аварією за 300 секунд після старту

ВідеоСеул запустив ракету і відразу її загубив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: