Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сезон дощів перетворив Індію, Непал і Бангладеш на суцільне озеро

Стихія вже забрала півтори сотні життів.

Смертельний сезон дощів триває в Азії. Півтори сотні людей стали жертвами потужних повеней в Індії, Непалі та Бангладеш, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дощі там не вщухають ось уже кілька днів поспіль. Майже 150 тисяч жителів змушені покинути свої домівки і переселитися до тимчасових притулків. Людям бракує ліків і засобів гігієни, а єдиний спосіб пересування дорогами – це човни. Синоптики радять запастися терпінням, адже ввода не відступить, ймовірно, до початку вересня.

Як повідомлялося, в індійському штаті Біхар удар блискавки вбив щонайменше дев’ятеро осіб, зокрема вісьмох дітей. Трагедія сталася в районі поліцейського відділення Каші Чоук, коли декілька дітей гралися під дощем за межами своїх будинків.

ВідеоПонад сто людей стали жертвами потужних повеней в Індії, Непалі та Бангладеш

Дощі не вщухають ось уже кілька днів поспіль. Майже 150 тисяч жителів змушені покинути свої домівки і переселитися до тимчасових притулків. Їм бракує ліків і засобів гігієни. Єдиний спосіб пересування дорогами зараз це човни. Синоптики радять запастися терпінням, адже вода не відступить, ймовірно, до початку вересня.    

Понад сто людей стали жертвами потужних повеней в Індії, Непалі та Бангладеш

Залиште свій коментар

Вибір редакції