Шахрай: американець, який затриманий в РФ за шпигунство, був засуджений за спробу вкрасти $ 10 тис

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вілан без достатньої кількості грошей на своєму банківському рахунку виписав чеки на суму $ 6 тис.

Громадянин США Пол Вілан, який затриманий у Росії за підозрою в шпигунській діяльності раніше був засуджений військовим трибуналом в Сполучених Штатах за спробу розкрадання грошей.

Про це пише Washington Post.

Він під час служби в Іраку на адміністративно-господарської посади в 2016 році намагався привласнити $ 10 тис. державних коштів.

Вілан без достатньої кількості грошей на своєму банківському рахунку виписав чеки на суму $ 6 тис і також був викритий в інших шахрайських операціях.

Він був засуджений військовим трибуналом, розжалуваний у рядові і звільнений з лав збройних сил.

ВідеоШпигунський ляпас: як рудоволосій агентці Кремля майже вдалося дістатися до Трампа

30-річна Марія Бутіна, яку в Штатах заарештували ще влітку за підозрою в шпигунстві, раптово визнала себе винною. Росія заметушилася, відреагував навіть Путін. Останній раз він відмазувався так від отравителів у Солсбері. Як глибоко встигла залізти в американську політичну тусовку рудоволоса синьоока агентка - у сюжеті ТСН.Тижня. 

Шпигунський ляпас: як рудоволосій агентці Кремля майже вдалося дістатися до Трампа

Вранці в п'ятницю повідомлялося, що Пол Вілан виявився громадянином не тільки США, але і Великої Британії.

До вечора ЗМІ розповіли, що він має також паспорта Канади та Ірландії.

Нагадаємо, 31 грудня стало відомо, що в Москві за підозрою в шпигунстві затримали громадянина США Пола Вілана. "28 грудня в Москві співробітниками ФСБ Росії при проведенні шпигунської акції затриманий громадянин США Пол Уїлан. Слідчим управлінням ФСБ Росії відносно громадянина США порушено кримінальну справу за статтею 276 КК РФ (шпигунство)", - повідомили у ФСБ.

Що саме він робив під час "шпигунської акції", тоді в ФСБ не повідомили.

Нагадаємо, що раніше в США сталася шпигунська історія - росіянку Марію Бутіну заарештували в липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень і щоб просунути порядку денного Російської Федерації".

13 грудня Бутіна на слуханнях визнала себе винною в участі у змові проти США. Вона сказала, що діяла "під керівництвом" російського офіційної особи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції