Шахраї обдурили 4 тисячі іспанців

У Іспанії жертвами шахраїв стали чотири тисячі авіапасажирів, в основному, марокканці, яким продали квитки на неіснуючі рейси.

Авіаквитки
Шахраї продали 4 тисячі квитків на неіснуючі рейси
У Іспанії жертвами шахраїв стали чотири тисячі авіапасажирів, в основному, марокканці, яким продали квитки на неіснуючі рейси, повідомило РІА Новости в суботу представник поліції.

«Наші співробітники затримали трьох вихідців з Туреччини, що керуювали в Іспанії продажем квитків у компанії UFO, що нещодавно з'явилася на європейському ринку авіасполучень (United Fly Organisation)," - заявив поліцейський.

За його словами, "компанія анонсувала чартерні польоти за низькими цінами з Барселони та інших європейських міст на північ Марокко в період літніх відпусток і створила в Іспанії широку мережу з продажу квитків".

Перші чартерні рейси в червні були здійснені відповідно до анонсованого розкладу, але останніми днями прибулі до барселонського аеропорту "Пратс" марокканці не можуть відлетіти на батьківщину - рейси відсутні," - пояснив співрозмовник агентства.

Він відзначив, що "в Іспанії UFO обдурила клієнтів на суму не менше 300 тисяч євро і заборгувала 600 тисяч євро компанії, яка виконувала її чартерні рейси з Барселони у червні".

Обдуреними виявилися пасажири-марокканці в Німеччині, Бельгії та Нідерландах - офіси UFO в цих країнах і в Іспанії з початку липня закриті," - сказав співробітник іспанської поліції.

Він додав, що "всім обдуреним пасажирам іспанські власті запропонували написати скаргу на компанію, щоб мати підставу для початку судового процесу проти шахраїв".

літак
Прибулі до барселонського аеропорту "Пратс" марокканці не можуть відлетіти на батьківщину - рейси відсутні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: