Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахраї заволоділи камерами наївних користувачів і почали знімати хоум-відео

На відео, що потрапило в Мережу, події відбуваються в спальнях, вітальнях, кабінетах і кухнях.

Десятки австралійців стали жертвами шахраїв, замаскованих під службу підтримки клієнтів популярного сервісу та заволоділи веб-камерами користувачів, пише ABC Australia.

Зловмисники обманним шляхом заманили жертв на ресурс, стилізований під сторінку підтримки користувачів Adobe Flash. Один з постраждалих розповів, що набрів на сторінку Support for Adobe Australia, коли шукав поради із самостійного встановлення програмного забезпечення. Він зателефонував за безкоштовним номером, вказаним на сайті, де йому заявили, що на його комп'ютері виявлена шкідлива програма і порадили встановити програмне забезпечення, яке її нейтралізує.

Однак рекомендована програма і виявилася шкідливою. Вона дозволила шахраям дистанційно керувати веб-камерою абонентів, які її завантажили. В результаті зловмисники почали записувати відео з їхнього життя і завантажувати на YouTube.

На відео, що потрапило в Мережу, події відбуваються в спальнях, вітальнях, кабінетах і кухнях. На одному з них гралися діти, на іншому - чоловік без сорочки сидів за комп'ютером. ABC зв'язалася з деким із тих, хто потрапив на відео. Вони зізналися, що були шоковані, дізнавшись, що ролики з ними публікувалися в мережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції