Шалені танці: Тереза Мей знову повторила свої фірмові танцювальні рухи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього разу під хіт гурту ABBA.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей увірвалася до зали з`їзду консервативної партії зі своїми фірмовими танцювальними рухами.

Цього разу для запального виходу на сцену Мей обрала композицію славетного шведського гурту ABBA із символічною назвою - "Королева танцю", йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

У залі її зустрічали стоячи і з бурхливими оплесками. Сама ж Тереза Мей була у доброму гуморі та відверто насолоджувалася увагою глядачів.

Цей дивакуватий танок прем'єрка опанувала під час офіційного візиту у Південно-Африканську республіку. Однак повторювати рухи за юними танцюристами у глави уряду виходило не дуже вдало, що і досі веселить користувачів соцмереж.

ВідеоТереза Мей виконала "танець робота"

Танець робота від прем'єр-міністра Британії. Тереза Мей увірвалася в залу з`їзду консервативної партії зі своїми фірмовими танцювальними рухами. Цього разу для запального виходу на сцену Мей обрала композицію славетного шведского гурту АББА із символічною назвою - "Королева танцю". У залі її зустрічали стоячи з бурхливими оплесками. Сама ж Тереза Мей була у доброму гуморі та відверто насолоджувалася увагою глядачів. 

Тереза Мей виконала "танець робота"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції