Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шамана, який йшов до Москви здійснити "обряд вигнання Путіна", помістили до психлікарні

Олександра Габишева повернули до Якутська

Шамана Олександра Габишева, який пішки йшов до Москви "виганяти" Путіна і був затриманий в Бурятії, вранці 20 вересня доставили до Якутська.

Про це повідомляє Сибір.Реалії.

Виданюю у пресслужбі уряду регіону підтвердили, що Габишева повернули до Якутська. Зазначимо, що час слідчий комітет Росії і МВС регіону відмовлялися коментувати інцидент із затриманням шамана. Лише вдень у поліції підтвердили затримання.

Згодом у пресслужбі регіонального МОЗ зазначили, що Габишеву проведуть психіатричну діагностику, що "базується на бесіді з пацієнтом, уточненні історії життя і хвороби".

"У разі, якщо у цього пацієнта буде виявлено патології, ми готові надати кваліфіковану медичну допомогу. За необхідності можуть бути долучені соціальні служби", - йдеться у повідомленні.

Якутський шаман Олександр Габишев у березні 2019 року оголосив, що вирішив піти пішки до Москви, аби здійснити там "обряд вигнання Путіна". До столиці він планував дійти 2021 року.

Протягом його шляху поступово до Габишева почали доєднуватися прихильники. Наприкінці серпня дорогу йому перегородили шамани зі спільноти "Тенгері", після чого сталися сутички. Водночас, правоохоронці затримали кількох прибічників Габишева, через що в Улан-Уде 9 вересня стався стихійний мітинг. Під час акції активісти почали висувати політичні вимоги, зокрема і щодо відставки мера міста, однак вже 12 вересня протест жорстоко розігнали співробітники Росгвардії.

Відео У Росії затримали якутського шамана, який йшов виганяти Путіна з Кремля

На кордоні Бурятії з Іркутської областю затримали якутського шамана Олександра Габишева, який ішов до Москви, щоб провести обряд вигнання президента Росії Путіна. За непідтвердженою інформацією, йому загрожує кримінальна справа за статтею про організацію екстремістського співтовариства.

У Росії затримали якутського шамана, який йшов виганяти Путіна з Кремля

Залиште свій коментар

Вибір редакції