Ще 850 гірників залишаються під землею

Близько 850 гірників залишаються під землею на золотоносній шахті в ПАР. Рятівні операції тривали весь четвер.

Близько 850 гірників залишаються під землею на південноафриканській золотоносній шахті "Еландсренд", повідомляє агентство Рейтер.

Аварія на шахті, розташованій поряд із містом Карлтонвіль на північний захід від Йоханнесбурга, відбулася в середу вранці, після того, як осколки повітропроводу, що лопнув, пошкодили електричний кабель головного ліфта, що доставляє шахтарів на поверхню.

3 тисячі 200 чоловік, і серед них декілька сотень жінок, опинилися заблокованими під землею на глибині 2,2 тисячі метрів. Евакуацію людей на поверхню вдалося організувати за допомогою запасного ліфта. Рятувальні роботи тривали весь четвер.

Принаймні, одному з піднятих на поверхню шахтарів довелося надавати медичну допомоги через обезводнення його організму.

Глава компанії "Harmony Gold", якій належить шахта, Грем Бріггс пояснює низькі темпи евакуації маленькими розмірами ліфта й турботою про безпеку. У шахту весь день закачується свіже повітря.

Представники Національного союзу шахтарів звинуватили керівництво золото видобувної компанії, що є одним зі світових лідерів, у тому, що в гонитві за високим прибутком вони нехтують належним дотриманням правил техніки безпеки.

Незабаром після аварії уряд наказав "Harmony Gold" припинити на шахті всі роботи щонайменше на шість тижнів.

ВідеоАварія на шахті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: