Ще більше росіян чекає на апокаліпсис

Нова група сектантів чекає на "кінець світу" в будинку свого ідейного лідера Петра Кузнєцова в російському містечку Беково.

У будинку перебувають дві жінки й троє дітей, повідомляє кореспондент агенції "РИА Новости". "Вони не встигли піти під землю з основною групою сектантів і вирішили чекати на "кінець світу" в будинку ідейного лідера секти Петра Кузнєцова. Жінки не відчиняють нікому двері й не вступають у жодні переговори. Сплять вони в соснових трунах прямо в будинку. Мабуть, у них достатньо запасів їдла, і затворники не мають наміру виходити", - розповів співрозмовник агенції.

Він також зауважив, що працівники дорожної інспекції сьогодні поставили заслони в Беково для того, щоб не допустити сторонніх до місця укриття сектантів.

"До охорони почали залучати працівників міліції з сусідніх районів. Ближче ніж на 30 метрів до укриття сектантів нікого не підпускають", - додав співробітник російського телебачення. Він розповів, що через нашестя журналістів місцеві мешканці вже відмовляються спілкуватися з представниками преси.

У Бековському районі Пензенської області 29 осіб, серед які четверо дітей, слідуючи своїм релігійним переконанням, запаслися продуктами і сховалися у викопаному ними підземному притулку, де чекають на кінець світу, який, на їхню думку, трапиться вже в травні 2008 року. Вони погрожують спалити себе, якщо стосовно них буде вжито насильницьких заходів.

Щодо голови секти Петра Кузнєцова прокуратура порушила кримінальну справу за організацію об'єднання, що зазіхає на особистість і права громадян. Наразі він проходить обстеження в психіатричній клініці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: