Ще одна країна долучилась до російської обхідної труби

Країни Європи продовжують приєднуватись до газових проектів Росії в обхід України.

Хорватія приєдналася до проекту "Південний потік".

Відповідну угоду в Москві підписали міністр енергетики РФ Сергій Шматко і міністр економіки, праці й підприємництва Хорватії Джуро Попіяч.

Після завершення російсько-хорватських переговорів прем`єр РФ Володимир Путін сказав, що проект "Південний потік" одержав широку міжнародну підтримку.

"До його реалізації вже підключилися Болгарія, Угорщина, Греція, Сербія і Словенія. Вигода для всіх учасників цього процесу, зокрема й для Хорватії, яка підключилася до нього, очевидна", - зазначив він.

"Зокрема, і перш за все, це стосується стабільності енергетичних поставок Європі й суто економічних вигод для всіх учасників", - сказав Путін.

У свою чергу прем`єр-міністр Хорватії Ядранка Косор повідомила, що угода про створення і експлуатацію газопроводу на території Хорватії відкриває можливість створення спільної компанії за участю 50% на 50% для реалізації проекту.

"Природно, буде ще багато розмов про деталі, але що для Хорватії дуже важливе - це забезпечення поставок газу на територію Хорватії", - заявила вона.

Косор також зазначила, що Хорватія зацікавлена в продовженні контрактів з "Газпромом", які закінчуються наприкінці цього року, і збільшенні поставок газу.

Як відомо, коментуючи пропозицію президента України Віктора Януковича про необхідність перегляду рішення "Газпрому" про будівництво газопроводу "Південний потік" глава холдингу Олексій Міллер сказав, що проекти Південного і Північного потоків мінятися не будуть.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Янукович готовий віддати Росії третину української труби

"Газпром" готовий вислухати пропозиції України щодо газових контрактів

Янукович поїде до Москви шукати "справедливої" ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: